DİMKO – Işık Kontrol (DIM) Sistemi

Sosyal Medya da hemen paylaş!

dimko

 


Dimko ile Genel Aydınlatma Yönetmeliğinin Talimatlarına Uygun
%81’e varan ENERJİ TASARRUFU

DİMKO; park ve bahçelerinizin aydınlatmalarında, belirleyeceğiniz saatten itibaren %81’e varan enerji tasarrufu edeceğiniz bir kontrol sistemidir.


Dimko ile Şaşırtıcı Hızla 2 ÇÖZÜM BİRDEN!

dimko ile hız

Işık Kaynağınızı LED’e Çevirin!

Etkili Kontrol Düzeni Kurun!


Dimko ile ÇOK KOLAY DEVREYE ALMA

devreye alma

Aydınlatma kontrol düzenekleri genellikle devreye alınması ve işletmesi uzmanlık isteyen karmaşık bir yapıda tasarlanmışlardır.

DİMKO’nun etkili tasarımı sayesinde devreye alma bir akıllı telefonun alarmını kurmak kadar kolay ve basittir.


Dimko ile EK KABLOLAMA YOK! KAZI YOK!

kazı

Kurulu park ve bahçelerde hizmeti aksatan, semt sakinlerine rahatsızlık veren pahalı kanal kazılarına ihtiyaç duymadan, doğrudan kuruluma geçmeye uygun bir tasarımdır.


Dimko Mevcut Armatürlerinizden Memnunsanız
DİREKLERİ Yerinden Bile OYNATMADAN Kurulabilir.

direkler

DİMKO siz istemedikçe mevcut armatürlerin ve/veya direklerin değişimini zorunlu kılmaz. DİMKO takımı direk içine ve armatür bölümüne doğrudan ve kolaylıkla takılabilir. Dilerseniz DİMKO’su içinde armatürlerimizi de beğeninize sunmaya hazırız.


Dimko ile EK İŞ YÜKÜ ve
EK İŞLETME MASRAFI YOK!

buz

Mevcut dış aydınlatma uygulamalarında kablosuz haberleşen modüller kullanılarak dim etmek mümkündür. Ancak bu yöntem oldukça yüksek maliyetli olup, kullanım süresince abonelik ve bakım giderleri vardır. Uygulamanın teknik yeterliliğe sahip ekiplerce yapılması zorunludur. DİMKO, karşılaştırıldığında; karmaşık olmayan, uzmanlık gerektirmeyen ve sabit gideri olmayan bir çözümdür.


Dimko ile KOLAY PROGRAMLAMA

program1

 program2


Dimko Tasarımı ve İmalatı ile
YERLİ MÜHENDİSLİK YERLİ ÜRÜN

EAE Aydınlatmanın patentleme sürecindeki sistemi DİMKO sayesinde bundan sonra ışığın hakimiyeti size geçiyor. Üstelik DİMKO’yu kurmak ve kullanmak, bir akıllı telefonun alarmını kurmak kadar kolay. Siz, hangi saatler arasında ne kadar aydınlık istediğinizİ belirleyin ve sadece 40 saniyenizi ayırın. DİMKO siz farklı bir tercih yapana kadar tüm isteklerinizi harfiyyen yerine getirecektir.

DİMKO Broşürünü İndirmek için Tıklayın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir