Rezidanslarda Enerji Verimliliği ve Led Aydınlatma

Warning: Division by zero in /var/www/vhosts/eaeaydinlatma.com/httpdocs/blog/wp-content/plugins/slider-image/slider.php on line 2290

Sosyal Medya da hemen paylaş!

Enerji verimli ve konforlu yaşam alanları için LED AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ

Işığın ve ışık mühendisliğinin heyecan verici ortamında rezidanslar için LED teknolojisi kullanarak geliştirdiğimiz yeni ürünlerimizle sizlerleyiz. EAE Aydınlatma olarak sunduğumuz tüm aydınlatma çözümlerimiz ile hedefimiz, yaşam alanlarında maksimum görsel konfor sağlamak ve kontrol sistemleri ile entegre, gelişmiş aydınlatma teknikleri sayesinde uzun süreli verimliliği garanti etmektir. Görsel konfor, estetik ve ergonomik açıdan yetkin yaşam alanlarında EAE kalitesini sizlerle buluşturmaktan onur duyarız.

REZİDANSLARDA LED AYDINLATMA;

Çağımızın modern konut anlayışının son temsilcisi olan rezidanslar, ileri teknolojik donanımına sahip, çevreye duyarlı , dolayısıyla enerji verimli yönleri ile ön plana çıkarlar. Enerji tüketiminin düşük, servis ömrünün uzun olması, 7/24 kesintisiz hizmet veren bu yapılarda LED teknolojisinin kullanımını oldukça avantajlı duruma getirir. Ayrıca aydınlatma otomasyonu ile enerjinin etkin kullanımı da sağlanır.

REZİDANSLAR MODERN VE KONFORLU YAŞAM ALANLARI;

Özellikle 2000’li yıllardan itibaren “konut“ kavramının dönüşümü ile ortaya çıkan rezidanslar, içinde oturanlara kaliteli hizmet, sosyal imkan ve güvenlik sağlayan çağdaş yapılar olarak karşımıza çıkar. Stresten uzak yaşamanın her geçen gün zorlaştığı büyük şehirlerde, kendimize ayırabildiğimiz vakti verimli ve keyifli bir şekilde değerlendirmek önemli hale gelmiştir. Rezidanslar, modern hayatın gereksinimlerini karşılamak amacıyla, huzurlu ve konforlu yaşam alanları yaratma düşüncesi üzerine kurgulanırlar. Sekreterlik, resepsiyon, güvenlik, 7/24 ev ve teknik servis hizmetleri ile herşeyin otomatize edildiği akıllı binalar, aynı zamanda kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıran bir yaşam biçimi de vaat etmektedir. Spa ve fitness salonu, alışveriş merkezi, restoran, kafeterya, sosyal aktivite alanları, açık-kapalı spor salonu gibi alanları barındıran rezidanslarda, kullanıcılar tüm hizmetleri birarada bulabilmektedirler.

Genellikle metropollerde eksikliği hissedilen yeşil alanların geniş yer kapladığı, çevreye duyarlı mimari yaklaşım ile tasarlanan bu yapılarda, aydınlatma için harcanan enerji ve enerjinin etkin kullanımı konuları önem kazanır. Arka planda kullanıcıların konforu için sürekli çalışan personel ve verilen servisler için harcanan enerjinin, mimumum boyuta indirgenmesi ve hatta yenilenebilir şekilde üretilmesi küresel ısınmayı tetikleyen sera gazlarının oluşumunu da azaltacaktır.

LOBİ & RESEPSİYON;

EAEÖNERİLERİMATRİS, DOWNLED, FLEXBAR, VENO, RİNGO

lobi

KORİDOR & GEÇİŞ ALANLARI;

EAEÖNERİLERİDOWNLED, FLEXBAR, COOLED

koridor (2)

DAİRELER & YAŞAM ALANLARI;

EAEÖNERİLERİ; SERA, E-SPOT, T-SPOT, RECTA MİNİDOWNLED, FLEXBAR

daire

SOSYAL AKTİVİTE ALANLARI;

EAEÖNERİLERİ; E-SPOT, NETARECTA MİNİDOWNLED, FLEXBAR

sosyalreferans

FITNESS & SPA ALANLARI;

EAEÖNERİLERİ; E-SPOT, NETA, SCUBA, DOWNLED, FLEXBAR

fitnessreferans

OFİSLER & SERVİS ALANLARI;

EAEÖNERİLERİ; BLOOM, ENDİLED, LİNEA 50DOWNLED

ofis-servis

TEKNİK HACİM & OTOPARKLAR;

EAEÖNERİLERİLİNA ETANJ, SATURN, GARLED, BLOOM, PİRAMİT, DOWNLED

teknikhacim-otopark

applestore googleplay

eae_aydinlatma_logo
Admin
Editör at

Yazılar ve eleştiriler için bize ulaşabilirsiniz.
aydinlatma@eae.com.tr