2017 Birinci Dönem Sonu Toplantısı

Warning: Division by zero in /var/www/vhosts/eaeaydinlatma.com/httpdocs/blog/wp-content/plugins/slider-image/slider.php on line 2290

Sosyal Medya da hemen paylaş!

 

20 Mart 2017 günü Radisson BLU otelde düzenlenen EAE Aydınlatma 2017 birinci dönem sonu toplantısına bölge satış temsilcileri, satış uzmanları, medya yöneticileri, Ar&Ge ve proje bölümünün yöneticileri ile birlikte satış-pazarlama müdürü Fuat Ardıç, yönetim kurulu üyesi M.Şamil Perk ve genel müdür yardımcısı Hakan Aksu katıldı.

Geniş katılımın gerçekleştiği toplantı da geçmiş üç ayın proje ve satış rakamları, sıcak işler ve EAE Aydınlatma gelecek projeksiyonu konuşuldu.

Satışa hazır haldeki EAE Aydınlatma’nın yeni ürünleri de toplantı da tanıtıldı.

Yeni Linea ailesinin en önemli ürünlerinden LINEA Domino tasarımı ve keskin bitişleriyle oldukça beğeni kazandı. Ofis alanlarındaki kamaşma problemlerinin çözümü için tasarlanan PUFIN UGR<19 değeriyle piyasanın en önemli ürünü olma konumunda.

Yeni nesil Ledli projektör ürünü PRM, sunum sırasında büyük beğeni toplayarak kullanılabilecek projeler üzerine olumlu fikirler oluşturdu.

Toplantının en önemli ürünleri ise sunumuyla da heyecan yaratan CAMINO serisi. CAMINO URBAN ve olarak iki grupta sınıflanan seri, toplamda 7 farklı askı seçeneğiyle, park-bahçe, sokak ve endüstriyel alanların ufuk açacak ürünü konumunda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir