Aydınlatma Tasarımında Projendirme

Warning: Division by zero in /var/www/vhosts/eaeaydinlatma.com/httpdocs/blog/wp-content/plugins/slider-image/slider.php on line 2290

Sosyal Medya da hemen paylaş!

Proje ve Tasarım 

Her projeyi uluslararası kriterlerde değerlendiren ve aynı özenle çalışan proje ekibimiz, müşterilerimize yakın ve tam destek sunmaktadır. EAE Aydınlatma, bünyesinde bulundurduğu teknik projelendirme uzmanları ile kendi ışık tekniğini, gelişmiş aydınlatma sistemlerinin ve kontrol olanaklarının bir arada, güvenilir ve en doğru biçimde sunumunu yapmaktadır.

EAE Aydınlatma, endüstriyel ve mimari alanlarda müşteri taleplerini günümüzün getirdiği aydınlatma yeniliklere uygun, verimli ve teknolojik aydınlatma armatürleri kullanarak projelendirir. Müşterilerimizin beklentileri projelendirilirken, Dünya standartlarında kabul görmüş Dialux ve Dialux EVO aydınlatma yazılımları ile 3 boyutlu modellemeler oluşturarak aydınlatma hesabı yapılır. Aydınlatma seviyeleri, görsel ve sayısal değerler Autocad programı ile aydınlatma planı oluşturulur.

Başarılı Projelendirme

Başarılı yönetilen bir proje, gereksinim duyulan kriterlerde, taahhüt edilen fonksiyonları yerine getiren ve planlanan bütçe dahilinde (veya daha az harcamayla) gerçekleştirilebilendir.

Proje Yönetimi

proje yönetiminde eae aydınlatmanın etkisiBüyük ve karmaşık yapılarda aydınlatma proje planı oluşturmaktan ziyade, şantiye aşamasında aydınlatma uygulamasının, oluşturan aydınlatma yerleşim planına tam uyumu için proje ekibimiz projenin yönetimine de destek vermektedir.

Projelendirmenin Faydaları

  • İş gücü, araç-gereç, para ve bilgiyi etkili biçimde kullanmak,
  • Uygun maliyette, zamanda ve istenilen düzeydeki performans ve kalitede müşteri memnuniyetini sağlamak,
  • Şirket hedeflerine en kısa zamanda ulaşılmasına yardımcı olmak,
  • Değişen dünya teknolojisinde ekonomik ve teknik sınırlamalara karşı aydınlatma faaliyetinde işletmeyi koruma konusunda yardımcı olmak.

 

Proje Aşamaları

Genel Katalog 2016.inddANALİZ: Ne yapılacağının belirlenmesi,
TASARIM: Nasıl yapılacağının belirlenmesi ve yapılacak yapının göz önünde bulundurulması,
PLANLAMA: Ne zaman, ne kadar maliyet ile yapılacağının belirlenmesi,
UYGULAMA: Hedefe ulaşmak için planların en doğru şekilde hayata geçirilmesi.

applestore googleplay

eae_aydinlatma_logo
Admin
Editör at

Yazılar ve eleştiriler için bize ulaşabilirsiniz.
aydinlatma@eae.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir