Doğuş Otomotiv Lojistik Merkezi

Warning: Division by zero in /var/www/vhosts/eaeaydinlatma.com/httpdocs/blog/wp-content/plugins/slider-image/slider.php on line 2290

Sosyal Medya da hemen paylaş!

 

Türkiye’nin lider oto­motiv ithalatçısı ve en büyük distribütörlerinden biri olan Doğuş Otomotiv, sektöründe Türkiye’nin en ge­niş marka ve hizmet ağına sahip şirketi. Binek araç, hafif ticari araç, ağır vasıta, endüstriyel ve deniz motorları, soğutma sistemleri alanlarında, uluslara­rası markaların temsilcisi olan firmaya ait, Çayırova’da yer alan lojistik merkezinin giriş saçağı, heykelsi ve modern duruşu ile dikkat çekiyor. Müşteri memnuniyetine odaklı dinamik hizmet anlayışının yansıması olan yapı, firmanın temel kavramları olan  hız, süreklilik, dinamizm, sürdürülebilirlik gibi kavramlardan yola çıkılarak  tasarlanmış. Köşelerden üç kollu çelik kolonlara taşıtılan üçgen formlu yapının alt yüzeyi daraltılarak, hafif görünümlü ve havada süzülen bir etki yaratılmış. Gün boyunca, paralelkenar şeklindeki çatı ışıklıklarından gelen doğal ışıkla aydınlanan güvenlik merkezi ve kontrol noktası, gece ise aynı modüler yapıda olan yapay ışıklıklarla aydınlanıyor.

D-BAR lineer aydınlatma sistemi ile herbiri 13 sıradan oluşan toplam 8 adet yapay ışıklık mevcut. Saçak üst kısmında yine D-BAR lineer aydınlatma sistemi ile çözülen gizli aydınlatma detayı, eğimli saçak kalınlığını ön plana çıkartırken yapının heykelsi duruşunu güçlendirmekte. Her biri üç koldan oluşan taşıyıcı kolonlar,  ELECTRA yere gömme uplight ürünleri ile ortaya çıkartılıyor.

Doğuş Otomotiv Lojistik Merkezi giriş saçağı, aydınlatmanın modern ve yalın bir dile eşlik ettiği  gündüz görünümünü başarılı şekilde geceye taşıyan bir yapı olma özelliğini taşıyor.

DOĞUŞ OTOMOTİV LOJİSTİK MERKEZİ GİRİŞ SAÇAĞI – Kocaeli

Projeye katılanlar:

İşveren : Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.
Mimari Proje : MUUM
Elektrik Projesi AYKAR
Aydınlatma Projesi : EAE

Uygulanan Ürünler:

D-BAR lineer aydınlatma sistemi, ELECTRA Yere gömme uplight

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir