EAE Aydınlatma – Satış ve Pazarlama Toplantısı

Warning: Division by zero in /var/www/vhosts/eaeaydinlatma.com/httpdocs/blog/wp-content/plugins/slider-image/slider.php on line 2290

Sosyal Medya da hemen paylaş!

EAE Aydınlatma, 2016 birinci yarıyıl Pazarlama Satış değerlendirme toplantısını 24 Haziran cuma günü Hilton Airport Hotel’ de gerçekleştirdi.

2016’nın ilk yarısında Pazarlama ve Satış departmanının gerçekleştirdiği faaliyetlerin görüşüldüğü ve değerlendirildi toplantıda, ikinci yarıyıl hedefleri üzerinden gelecek projeksiyonu çizildi.

Toplantıya yurtiçi ve yurtdışı bölge temsilcilerinin yanı sıra tüm satış ekibi katıldı. Bölgesel taleplerin de görüşüldüğü toplantıda ayrıca EAE Aydınlatmanın yeni ledli yüksek tavan armatürü SRound‘ un tüm pazarlama faaliyetleri ele alındı.

SRound yeni nesil ledli yüksek tavan armatürünün üstünlükleriyle piyasanın lideri konumuna gelecek olması, pazarlama satış departmanında heyecan yarattı.

161lm/W’a ulaşan verimliliği, çoklu kullanım imkanı, IK09 darbe dayanımı, +55°C’de 60.000 saat armatür ömrü ve -25°C ile +55°C arası ortam sıcaklığı dayanımı ürünün en belirgin özellikleri olarak öne çıkıyor. Ayrıca metal halide armatürlere göre %75, flouresanlı armatürlere göre %39 enerji tasarrufu sağlayan Sround, endüstriyel amaçlı üretim alanları, lojistik depolar, showroom ve galerilerde kendisine etkin kullanım alanları yaratarak piyasayla buluşuyor.

Sround pazarlama sunumlarının ardından, Satış temsilcileri 1.yarıyıl değerlendirmelerini gerçekleştirdiler. Gece iftar yemeği ile son buldu.

 

 

applestore googleplay

eae_aydinlatma_logo
Admin
Editör at

Yazılar ve eleştiriler için bize ulaşabilirsiniz.
aydinlatma@eae.com.tr