Sektör Panaroma | Sektörel Aydınlatma Çözümleri

Sosyal Medya da hemen paylaş!


eae-aydinlatma-sirket-profili

Bugüne kadar geliştirdiğimiz ve sektöre sunduğumuz akıllı kontrol sistemleri ile entegre, inovatif aydınlatma çözümlerimiz, yüzlerce projede verimli, güvenli ve çevre ile uyumlu ortamların yaratılmasına katkı sağladı. Işığın ve ışık tabanlı teknolojilerin sunduğu olanakların sürekli ve hızla geliştiği bir dönemde, aydınlatmanın insanı ve çevreyi ilgilendiren tüm alanlarda oynadığı önemli rolün bilincindeyiz.

Verimli, güvenli ve sürdürülebilir ortamların parçası olmaya devam edeceğiz.

Sektör Panaroma İçeriğini 6 Maddede Özetleyebiliriz;

  • Ofislerde Led Aydınlatma
  • Endüstriyel Alanlarda Led Aydınlatma
  • Perakende, Market ve Mağazalarda Led Aydınlatma
  • Çevre, Saha ve Dış Mekanlarda Led Aydınlatma
  • Eğitim Kurumlarında Led Aydınlatma
  • Hastanelerde Led Aydınlatma.

 

Ofislerde Led Aydınlatma;

ofislerde-aydinlatma-gorseli

Ofislerde ergonomik, fotometrik anlamda ihtiyaçları karşılayan yetkin bir aydınlatma, teknik ve estetik yönden profesyonel bir tasarım yaklaşımı gerektirir.

Aydınlatma kalitesini belirleyen görsel konfor, görsel performans ve görsel ambiyans parametreleri bütüncül bir yaklaşımla ele alındığında ideal ofis aydınlatması için gerekli koşullar sağlanır.

Endüstriyel Alanlarda Led Aydınlatma;

Sektör Panorama.indd

Endüstriyel uygulamalarda edindiğimiz binlerce profesyonel deneyimimizi şimdi led ile geliştiriyoruz.
Led armatürlerimizin tasarımını yaparken, optikten soğutucuya kadar endüstriyel projelere uygunluk dikkate alınarak en etkin form sağlandı. Yüksek tavandan düşük tavana, gıda tesisinden demir çelik sanayiye kadar birçok sektöre uygun tasarlamış led armatürlerimiz yüksek oranda enerji tasarrufu ile müşterilerimize bir çok avantaj sağlamaktadır.

Perakende, Market ve Mağazalarda Led Aydınlatma;

perakende-magaza-aydinlatmasi

Led teknolojisi ile işletme giderleri düşük, enerji verimli ve kalıcı çözümler yaratılırken, doğru aydınlatma teknikleri ve satış odaklı aydınlatma konsepti oluşturulur. Moda mağazaları, süpermarketler, yapı-teknoloji-kişisel bakım marketleri vb. birçok alışveriş çevresinde mağaza ve marka kimliğine uygun şekilde tasarlanan aydınlatma konsepti, girişten itibaren belirli bariyerleri ortadan kaldırır, mağaza içerisinde kalış sürelerini genişletir ve tüketici faaliyetlerini uyarır.

Çevre, Saha ve Dış Mekanlarda Led Aydınlatma;

cevre-dis-saha-aydinlatmasi

Yeni nesil led teknolojisi, sağladığı görsel konfor, enerji verimliliği, düşük karbon emisyonu ve kısa amortisman süreleri ile geleneksel sistemlere karşı ciddi avantaj sağlar. Yol tipi, trafik yoğunluğu, yol genişliği, montaj yüksekliği gibi farklı parametreleri olan ulaşım hatlarının aydınlatmasından, liman ve yükleme alanlarına, park-bahçelerde güvenlik ve peyzaj aydınlatmasına kadar farklı konuları ele alan dış aydınlatma, profesyonel ürün ve proje tasarım yaklaşımına ihtiyaç duyar.

Eğitim Kurumlarında Led Aydınlatma;

egitim-kurumlarinda-aydinlatma

İnsan hayatını ve karakterini şekillendiren eğitim kurumları ve okullarda, aydınlatmanın öğrenim sürecini desteklemesi çok önemlidir. Bu süreçte görsel algılama ve konforun sağlanması, ancak doğru aydınlatma teknikleri biraraya geldiğinde sağlanabilir. Öğrencilerin en çok zaman geçirdikleri alan olan sınıflardan, deneyim ve gözlem yoluyla bilgi kazandıran laboratuvarlara, sanatsal ve fiziksel faaliyetlerin yapıldığı müzik-resim atölyeleri ve spor salonlarına kadar tüm öğrenim alanları, doğru aydınlatma ile öğrencilerin gelişme sürecine eşlik eder.

Hastanelerde Led Aydınlatma;

hastanelerde-led-aydinlatma

Hastane ortamında hasta konforu, personel verimliliği, etkin enerji kullanımı ve kaliteli aydınlatma çözümleri için yüksek beklenti ihtiyaçlarını karşılayan aydınlatma çözümlerimiz; verimli led ışık kaynaklarımız ve buna uygun tasarlanan ürün gamımız alternatifli çözümler sunuyor. Ortak alanlar, lobiler, koridorlar, hasta odaları ve personel mekanları, operasyon ve ameliyat odaları, tanı ve görüntüleme alanlarının aydınlatılması ayrı ayrı projelendirilerek beklentileri karşılıyor.

 

 

applestore googleplay

eae_aydinlatma_logo
Admin
Editör at

Yazılar ve eleştiriler için bize ulaşabilirsiniz.
aydinlatma@eae.com.tr