Artan üretim kapasitesi sonucu imalatını, 1995 yılında İkitelli'de ki modern fabrikasına taşımıştır. 2007 yılında ise,

Esenyurt'da kurmuş olduğu fabrikalarını faaliyete geçirerek, üretim alanını arttırmıştır.

EAE Grup içinde yer alan tüm şirketler %100 yerli sermayeyle kurulmuş olup, ürünlerin gelişimi şirketlerin bünyesinde yer alan AR-GE departmanları tarafından gerçekleştirilmektedir. EAE Grup; 2500 kişiye istihdam sağlayan, Türkiye elektrik ürünleri piyasasının önde gelen kuruluşları arasındadır. Üretim faaliyetlerini ISO 9001 Kalite Yönetim, ISO 14001 Çevre Yönetim

ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri Standartlarına uygun şekilde sürdürmektedir. Üretmiş olduğu elektrik ürünlerinin dünya standartlarına uygunluğu, KEMA ve CESI laboratuvarları tarafından yapılan testler sonucunda belgelenmiştir. Bunların yanında 30'un üzerinde patent, 300'ün üzerinde marka ve 100'ün üzerinde endüstriyel tasarım tescilleri ile destekliyoruz.

GRUP ŞİRKETLERİ

EAE Aydınlatma; rahat, verimli, güvenli, çevreye uyumlu, enerji tasarruflu çalışma ortamı için her geçen gün kendisini yenileyen bir kuruluştur.

Bir çok bölge ve sektörde yerini aldı. Toplamda 5 sektör ve Dünya’da 4 ülke de hali hazır tüm çalışmalarını hızla sürdürmektedir.

EAE Elektrik

EAE Elektrik A.Ş. 1973 yılında kurulmuştur.

EAE Elektrik A.Ş. üretimlerini, Esenyurt'ta bulunan, şirket merkezinin de içinde yer aldığı 4 adet fabrikasında sürdürmektedir.

Faaliyet Alanları

Busbar Enerji Dağıtım Sistemleri, Aydınlatma Busbar Sistemleri, Döşeme Altı Kanal Sistemleri, Trolley Busbar Sistemleri, İç Tesisat Çözümleri, Kablo Kanalları, Askı Sistemleri

EAE Aydınlatma

EAE Elektrik A.Ş. 1973 yılında kurulmuştur.

EAE Elektrik A.Ş. üretimlerini, Esenyurt'ta bulunan, şirket merkezinin de içinde yer aldığı 4 adet fabrikasında sürdürmektedir.

EAE Aydınlatma A.Ş.'nin faaliyet gösterdiği alanlar

Busbar Enerji Dağıtım Sistemleri, Aydınlatma Busbar Sistemleri, Döşeme Altı Kanal Sistemleri, Trolley Busbar Sistemleri, İç Tesisat Çözümleri, Kablo Kanalları, Askı Sistemleri

EAE Elektroteknik

Elektromekanik endüstride dünyanın önde gelen imalatçıları arasında yer alan EAE Grup'un bünyesinde bulunan EAE Elektroteknik A.Ş., 2004 yılında kurulmuştur. 

Üretim, tüm uluslararası standartlar gözetilerek, mevcut son teknolojiler kullanılmak suretiyle hızlı ve hatasız yapılmaktadır.

Üretim teknikleri ve ürün kalitesi ile EAE Elektroteknik A.Ş., faaliyet gösterdiği sektörde, Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından biridir.

Alçak Gerilim Çözümleri

PanelMaster Alçak Gerilim tip testli pano sistemleri, Alçak Gerilim Elektrik Kabinleri

EAE Teknoloji

EAE Teknoloji, EAE Grubu'nun bir üyesi olarak, sıra dışı donanım ve yazılım ürünleri geliştirmek ve bina yönetim sistemleri alanında komple sistem çözümleri sunmak hedefiyle 2009 yılında kurulmuştur.

Geliştirdiğimiz sistem kullanıcının gerçek ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre kolayca özelleştirilebilir, sınırsız genişletilebilir ve uluslararası standartlara tam uyumludur. EAE Teknoloji olarak; hiçbir zaman, kendi özel protokollerimiz etrafında, sektördeki mevcut ürün ve teknolojilerden bağımsız ve kapalı bir sistem sunmayacağız. Bu yaklaşım, binalarda zaman içinde oluşabilecek yeni ihtiyaçların karşılanamaması veya tek üretici olarak bizim ürünlerimize bağımlı kalınması ihtimalini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Bu doğrultuda, bina otomasyonu yazılım ve saha ekipmanlarında geleceğin teknolojisini bugüne getiren; Kinexa aydınlatma yönetim sistemi, Hyperion izleme & kontrol yazılımı ve KNX & DALI cihazlarından oluşan temel ürün gamımızı dünyaya sunmaktan gurur duyuyoruz.

Bina otomasyonu yazılım ve saha ekipman teknolojisi

Kinexa aydınlatma yönetim sistemi, Hyperion izleme & kontrol yazılımı ve KNX & DALI cihazları

EAE Makina

1996 yılında kurulan EAE Makine A.Ş.'nin faaliyet alanları; Yassı Çelik Pres Otomasyon ve Roll Form Sistemleri'dir.

EAE Makine'nin 16 yılı aşan tecrübesi, ileri teknolojinin makina ekipman imalatına uygulanmasında yol gösterici olmuştur. Şirketin üretim programını; motorlu ve motorsuz açıcılar, bant doğrultucular, elektronik rulo sürücüler, sarıcılar, rulo doğrultucu sürücüler, boy kesme hatları, sürekli esnek üretim hatları, roll form makinaları, dilme ve boyutlama hatları, rulo işleme hatları, bu ürünlerden oluşan tam otomatik boy kesme, çoklu bant hazırlama, perforasyon hatları oluşturmaktadır. 

EAE Makine, standart modeller dışında müşterinin ihtiyacına uygun olarak tasarlanıp geliştirilen sac işleme hatlarını da üretim programına dahil etmiştir.

EAE İtalya

Merkezi Milano’da yer alan EAE ITALIA, %100 EAE ELEKTRİK A.Ş. firmasının alt kuruluşu olup, İtalya’da ki 18 adet yerel bayisi ile EAE Grup’a ait ürünlerin pazarlama ve satışını üstlenmiştir. EAE ITALIA Srl. Firmasındaki İtalyan personel, aldıkları eğitimler ile EAE kültürünü İtalya pazarına taşıma görevini de üstlenmiştir.

EAE ITALIA, EAE Grubun tüm ürünlerini İtalyan müşterilere ilk elden ulaştırarak, yerinde teknik ve ticari her türlü desteği verip, EAE Grubun en önemli hedefi olan “tam müşteri memnuniyeti” ilkesini hedeflemektedir.

EAE Almanya

Elektromekanik endüstrisinin önde gelen imalatçıları arasında yer almakta olan EAE Grubuna ait EAE Germany GmbH firması, 2007 yılında EAE Italia firmasının kurulmasının ardından 2019 yılında kurulmuştur.

EAE Germany, EAE Grup şirketlerinin tüm ürünlerini Almanya'da bulunan müşterilerine ilk elden ulaştırmakta, aynı zamanda yerinde teknik destek sunarak EAE kalitesini müşterileriyle buluşturmaktadır.

EAE Avustralya

EAE Avustralya, EAE Grup'un Okyanusya bölgesindeki öncelikli olarak veri merkezi müşterilerinin artan taleplerini karşılamak amacıyla Avustralya pazarına odaklı olarak 2019 yılında Sidney'de kurulmuştur.

EAE Avustralya, yerel bir iletişim noktası olmayı hedefleyerek, busbar enerji dağıtım sistemleri için proje desteği ile hızlı çözüm sağlar.

EAE USA

EAE USA, EAE Grup'un en yeni şirketi olarak 2019 yılında Atlanta Georgia'da kurulmuştur. EAE USA müşterilerine mükemmel satış, hizmet ve mühendislik desteğini en üst yönetim sistemleri standartlarına bağlı kalarak sürdürmeye odaklanmıştır.

EAE USA, A.B.D genelinde başta busbar sistemleri, kablo kanalı, aydınlatma olmak üzere EAE Grup ürünlerinin pazarlama ve satışını yapmaktadır. Veri Merkezleri, hastaneler, metro ve tünel, petrol ve gaz, otomobil, tekstil, gıda üretim tesisleri yapımında yer alan elektrik dağıtım sistemleri projelerine kaliteli, esnek, hızlı üretim ve teslimat becerisi ile değer katmaktadır.