Özel olarak tasarlanmış EAE imzalı Mercedes Yıldızı LED Armatür!
Standart armatürlere ek olarak; Mercedes-Benz Türk A.Ş. yeni yemekhane bölümü için özel olarak tasarlanmış MERCEDES YILDIZI armatürler ile Mercedes kurumsal kimliğini yansıtan aynı zamanda, konforlu ve dinlendirici bir etkiye sahip modern aydınlatma konsepti oluşturuldu.

Dinlenme Alanları

Yemekhane binasının en çok kullanılacak olan alanlarından birisi de şüphesiz ki dinlenme alanları. Bu noktada ortamın ışık dengesini tam anlamıyla sağlayacak, konforun yanında dinlendirici bir etkiye sahip aydınlatma konsepti oluşturuldu.

E-SPOT

Çerçeve rengi ve gövde seçenekleri ile çeşitlilik gerektiren, aynı zamanda ekonomik ve enerji tasarruflu çözümlere ihtiyaç duyan projeler için idea aydınlatma armatürü olan E-SPOT, farklı lümen değerleri dar, orta ve geniş açı seçenekleri ile dinlenme alanları gibi bölümlerde istenilen konforlu ve dinlendirici bir etkiye sahip modern aydınlatma konseptinin sunulmasına aracılık etti.

Koridor Alanları

Modern ve ferah koridor alanlarına sahip olan Mercedes-Benz Türk A.Ş. yeni yemekhane binasının koridorlarında aydınlatma armatürü olarak YODA tercih edildi. Duvarların renk tonu ve mimari tasarımın vermiş olduğu aydınlık hissi şık YODA armatürler ile tamamlandı.

YODA

YODA, merkezden üç farklı yöne genişleyen geometrisi ve keskin hatları ile yalın ancak iddialı bir duruş sergiler. Modern ve dinamik iç mekanların bütünleyici bir parçası olarak ortama tam uyum sağladı.

Cafe ve Restoran Bölümleri

Mercedes-Benz Türk A.Ş. yeni yemekhane binasının en etkileyici bölümlerinden olan cafe ve restoran bölümlerinde Mercedes kurumsal kimliğini yansıtan, aynı zamanda göze hitap eden modern bir aydınlatma sistemi amaçlandı.

E-SPOT

Çerçeve rengi ve gövde seçenekleri ile çeşitlilik gerektiren, aynı zamanda ekonomik ve enerji tasarruflu çözümlere ihtiyaç duyan projeler için idea aydınlatma armatürü olan E-SPOT, farklı lümen değerleri dar, orta ve geniş açı seçenekleri ile dinlenme alanları gibi bölümlerde istenilen konforlu ve dinlendirici bir etkiye sahip modern aydınlatma konseptinin sunulmasına aracılık etti.

Lavabo Alanları

Mercedes-Benz Türk A.Ş. yeni yemekhane binasının lavabo bölümünde temiz bitişlere sahip sade tasarımı ile dikkat çeken verimli opal difüzörü sayesinde projelere çok amaçlı olarak katılabilen DOWNLED armatürler tercih edildi.

DOWNLED

Temiz bitişlere sahip sade tasarımı, verimli opal difüzörü sayesinde projelere çok amaçlı olarak katılabilir. Özellikle görsel konfor ve enerji tasarrufuna ek olarak, ekonomik olması gereken tüm projeler için ideal çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yemekhane Alanı

Binanın en önemli alanlarından birisi olan yemekhane alanında dinlendirici etkilere sahip aydınlatma konsepti oluşturulması amaçlandı. Özel olarak tasarlanan MERCEDES YILDIZI armatürlerin GIZA MESH aydınlatma armatürleri ile desteklendiği yemekhane binasında, Mercedes-Benz Türk A.Ş. kurumsal kimliğini yansıtan aydınlatma konsepti sağlandı.

GIZA MESH

Halojen ve kompakt lambalı downlight armatürlere alternatif sunan ekonomik ve profesyonel bir aydınlatma çözümü olan GIZA MESH, iç kısımda metalize reflektöre sahip olup, kamaşma yapmayan opal difüzöre sahip yapısı sayesinde yemekhane alanında planlanan aydınlatma konseptinin sağlanmasına aracılık etti.