HASTANE AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ

Hastane ortamında hasta konforu, personel verimliliği, etkin enerji kullanımı ve kaliteli aydınlatma çözümleri için yüksek beklenti ihtiyaçlarını karşılayan aydınlatma çözümlerimiz; verimli LED ışık kaynaklarımız ve buna uygun tasarlanan ürün gamımız hastane aydınlatma çözümleri alanında alternatifli çözümler sunuyor.

Ortak alanlar, lobiler, koridorlar, hasta odaları ve personel mekanları, operasyon ve ameliyat odaları, tanı ve görüntüleme alanlarının aydınlatılması ayrı ayrı projelendirilerek beklentileri karşılıyor. Konsantrastrasyona yardımcı olacak, canlılığı arttırarak personel ve hastalara iyi hissettirecek, doğal biyoritimlere uygun akıllı aydınlatma sistemleri sunuyoruz.

HASTANE BİNA CEPHESİ AYDINLATMA SİSTEMLERİ

İlk izlenim daima önemlidir. Bu noktada, sağlık merkezinin imajını tamamlayan hastane bina cephesi aydınlatma çözümleri ile EAE Aydınlatma, hastane binalarınızı dikkat çekici hale getirerek akılda kalır bir aydınlatma deneyimi sunuyor.

HASTANE KORİDOR AYDINLATMA SİSTEMLERİ

Hastane ziyaretleri hastalar ve ziyaretçiler için zorlu ve uzun bekleyişlere aracılık edebilir. Bu alanda EAE Aydınlatma, hasta ve ziyaretçilerin hastane içinde gezmelerini kolaylaştıracak, kaygılarını azaltmaya aracılık edecek hastane koridor aydınlatma ve armatür sistemleri geliştiriyor.

HASTANE AYDINLATMALARINDA VERİMLİLİK, KONFOR VE PERFORMANS

Genel olarak bakıldığında hastane binaları diğer ticari binalara göre iki kat daha fazla enerji tüketen binalardır. Günümüzde verimlilik ve performans günümüz mühendislik faaliyetlerinin en güncel çalışma alanlarının başında gelmektedir. Bu bağlamda, EAE çağın gerektirmiş olduğu tüm teknik ve teknolojileri üst seviyede kullanarak, verimli, konforlu ve maksimum performanslı hastane aydınlatması sağlıyor.